NASZA OFERTA

Stwórzmy Twój dom.

Wybierz gotowy model domku, zmodyfikuj go lub postaw na całkowicie spersonalizowany projekt! Decyzja zawsze należy do Ciebie.  Każdy z naszych domków charakteryzuje wysoka jakość materiałów, unikalny design i przede wszystkim ekologiczne rozwiązania, dzięki czemu domek jest praktycznie samowystarczalny. Cały domek zbudowany jest z niezwykle trwałego świerku skandynawskiego.

Mini dom jest odpowiedzią na dzisiejsze zapotrzebowanie swojej własnej niepowtarzalnej przestrzeni. Mieszkaj w wygodnej, funkcjonalnej przestrzeni, bez kredytu i nie będąc zależnym od nikogo!

Czas start!Przedstawiamy pierwszy domek w naszej ofercie.

Dom 01

Konstrukcja Minidomku wykonana jest w technologii szkieletowej. Zastosowane zostały belki konstrukcyjne o wymiarach 4,5 cm x 9 cm z certyfikatem C24. W szkielecie swoje miejsce znalazła wełna mineralna o grubości 8cm.

Ściany zewnętrzne

Deski elewacyjne ze świerka skandynawskiego 1,9 cmŁaty 2cm x 2cm / szczelina wentylacyjnaWiatroizolacjaKantówka 4,5cm x 9cm / izolacja termiczna 8cm (wełna mineralna rockwool )paroizolacjaŁaty 2cm x 2 cmDeska z drewna świerkowego 1,2cm

Dzięki czemu nasze domki są ciepłe i mogą byś wykorzystywane cały rok.

Instalacje

W budynku została wykonana instalacja ciepłej i zimnej wody z rur pex a łączenia rur oparte zostało na metodzie szybkozłącza. Wszystkie rury zostały umieszczone w Piance poliuretanowej która pełni funkcję osłonowo-izolacyjną. Cała instalacja została poddana próbie szczelności ciśnieniem roboczym 4Bar. Instalacja będzie zasilana bezpośrednio z instalacji zewnętrznej lub w przypadku braku wody bieżącej Minidom wyposażony będzie w 70-cio litrowy zbiornik na czystą wodę. Instalacja kanalizacyjna wykonana w systemie niskoszumowej grawitacyjnej kanalizacji wewnętrznej z rur i kształtek PVC, wykonana pod powierzchnią podłogi. Toaleta samokompostująca bez wody – Separett Villa 9011.

Podłoga

Podłoga domku wykonana została w autorskiej technologii z wykorzystaniem płyty wodoodpornej, styropianu EPS i specjalistycznych środków konserwujących podwozie przyczepy. Materiały zostały zastosowane w taki sposób aby zapewnić jak najlepszą trwałość, żywotność a także uzyskać wyjątkową odporność na działanie czynników atmosferycznych całej konstrukcji.

Dach

Dach wykonany jest w konstrukcji krokwiowej, płatwiowo-krokwiowej, zgodnie z projektem oraz przepisami rzemiosła ciesielskiego. Widoczna z zewnątrz część krokwi obita jest Membraną dachową o właściwościach wiatro izolacyjnych i łatami 4cm x 5cm a na samej górze ułożona jest wysokiej jakości blacha na rąbek. Między krokwiami ułożona jest Wełna naturalna rockwool o grubości 8cm.

Stolarka

Stolarka okienno-drzwiowa wykonana została z pofili PVC szklone podwójne szybami bezpiecznymi typu samochodowego, tłukącymi się na drobne, niekaleczące fragmenty. Instalacja wodna.

Ogrzewanie

Do całorocznego ogrzewania domu zastosowaliśmy przenośny elektryczny grzejnik konwektorowy Warmtec EGL-2000 2 kW z elektronicznym termostatem oraz grzejnik elektryczny w łazience – Warmtec EGL -1000 1kW.

Podoba Ci się to co widzisz?

Podziel się ze znajomymi informacjami o naszych domkach - zainspirujcie się razem! Z góry dziękujemy!

Chcesz być informowany o nowościach?

Otrzymuj najnowsze wiadomości i oferty specjalne jako pierwszy. Zapisz się do naszego newslettera!